101X14N220MV4T
101X14N220MV4T Johanson Dielectrics
x2y_filter_and_decoupling_capacitors-1771721.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Feed Through Capacitors 100volts 22pF 20% NPO
на замовлення 3905 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 101X14N220MV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
101X14N220MV4T 101X14N220MV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 0603