101X14N5R6DV4T
101X14N5R6DV4T Johanson Dielectrics Inc.
jdi-x2y-2014-10.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 5.6PF 100V NP0 0603
на замовлення 2494 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 5.6pF NPO.
Інші пропозиції 101X14N5R6DV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
101X14N5R6DV4T 101X14N5R6DV4T Виробник : Johanson Dielectrics jdi-x2y-2014-10-1129827.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 5.6pF NPO
101X14N5R6DV4T 101X14N5R6DV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. jdi-x2y-2014-10.pdf Description: CAP CER 5.6PF 100V NP0 0603
на замовлення 13 шт: