Продукція > JOHANSON > 101X14W102MV4T
101X14W102MV4T
101X14W102MV4T Johanson
jdi_x2y_2010-06.pdf
Виробник: Johanson
Cap Feed Through 0.001uF 100VDC X7R 20% Pad Flat 0603 125°C
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
101X14W102MV4T 101X14W102MV4T Виробник : Johanson jdi_x2y_2010-06.pdf Cap Feed Through 0.001uF 100VDC X7R 20% Pad Flat 0603 125°C
Кількість Ціна
101X14W102MV4T 101X14W102MV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. emi-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
Мінімальне замовлення: 13
101X14W102MV4T 101X14W102MV4T Виробник : Johanson Dielectrics x2y_filter_and_decoupling_capacitors-1771721.pdf Feed Through Capacitors 100volts 1000pF 20% X7R
на замовлення 21 шт:
Мінімальне замовлення: 13
товару немає в наявності