101X14W152MV4T
101X14W152MV4T Johanson Dielectrics Inc.
jdi-x2y-2014-10.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 1500PF 100V X7R 0603
на замовлення 2766 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Feed Through Capacitors 100volts 1500pF 20% X7R.
Інші пропозиції 101X14W152MV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
101X14W152MV4T 101X14W152MV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. jdi-x2y-2014-10.pdf Description: CAP CER 1500PF 100V X7R 0603
101X14W152MV4T 101X14W152MV4T Виробник : Johanson Dielectrics x2y_filter_and_decoupling_capacitors-1771721.pdf Feed Through Capacitors 100volts 1500pF 20% X7R