101X14W222MV4T
101X14W222MV4T Johanson Dielectrics
jdi-x2y-2014-10-1129827.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 2200pF 20% X7R
на замовлення 5766 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 101X14W222MV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
101X14W222MV4T 101X14W222MV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 2200PF 100V X7R 0603