Продукція > JOHANSON > 101X14W471MV4T
101X14W471MV4T
101X14W471MV4T Johanson
jdi_x2y_2010-06.pdf
Виробник: Johanson
Cap Feed Through 470pF 100VDC X7R 20% Pad Flat 0603 125°C
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
101X14W471MV4T 101X14W471MV4T Виробник : Johanson jdi_x2y_2010-06.pdf Cap Feed Through 470pF 100VDC X7R 20% Pad Flat 0603 125°C
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 41
101X14W471MV4T 101X14W471MV4T Виробник : Johanson Dielectrics x2y_filter_and_decoupling_capacitors-1771721.pdf Feed Through Capacitors 100volts 470pF 20% X7R
Мінімальне замовлення: 13
101X14W471MV4T 101X14W471MV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 470PF 100V X7R 0603