101X15W102MV4E
101X15W102MV4E JOHANSON DIELECTRICS
3651103.pdf
Виробник: JOHANSON DIELECTRICS
Description: JOHANSON DIELECTRICS - 101X15W102MV4E - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 1000 pF, 100 V, 0805 [Metrisch: 2012], ± 20%, X7R, X2Y
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [Metrisch: 2012]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55
Dielektrikum: X7R
Produktlänge: 2.01
euEccn: NLR
Kapazität: 1000
Spannung (DC): 100
Produktpalette: X2Y
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125
Kondensatoranschlüsse: SMD
Produktbreite: 1.25
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 3259 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 49
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: JOHANSON DIELECTRICS - 101X15W102MV4E - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 1000 pF, 100 V, 0805 [Metrisch: 2012], ± 20%, X7R, X2Y, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [Metrisch: 2012], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, MSL: MSL 1 - unbegrenzt, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55, Dielektrikum: X7R, Produktlänge: 2.01, euEccn: NLR, Kapazität: 1000, Spannung (DC): 100, Produktpalette: X2Y, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125, Kondensatoranschlüsse: SMD, Produktbreite: 1.25, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
101X15W102MV4E 101X15W102MV4E Виробник : Johanson Dielectrics x2y_filter_and_decoupling_capacitors-1771721.pdf Feed Through Capacitors 100volts 1000pF 20% X7R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
101X15W102MV4E 101X15W102MV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V X7R 0805