101X15W222MV4E
101X15W222MV4E Johanson Dielectrics Inc.
x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 2200PF 100V X7R 0805
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Feed Through Capacitors 100volts 2200pF 20% X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
101X15W222MV4E 101X15W222MV4E Виробник : Johanson Dielectrics x2y_filter_and_decoupling_capacitors-1771721.pdf Feed Through Capacitors 100volts 2200pF 20% X7R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
101X15W222MV4E 101X15W222MV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 2200PF 100V X7R 0805