101X18N102MV4E
101X18N102MV4E Johanson Dielectrics
x2y_filter_and_decoupling_capacitors-1771721.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Feed Through Capacitors 100volts 1000pF 20% NPO
на замовлення 5598 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 101X18N102MV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
101X18N102MV4E 101X18N102MV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 1206