101X18W103MV4E
101X18W103MV4E JOHANSON DIELECTRICS
3651103.pdf
Виробник: JOHANSON DIELECTRICS
Description: JOHANSON DIELECTRICS - 101X18W103MV4E - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 10000 pF, 100 V, 1206 [Metrisch: 3216], ± 20%, X7R, X2Y
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [Metrisch: 3216]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55
Dielektrikum: X7R
Produktlänge: 3.2
euEccn: NLR
Kapazität: 10000
Spannung (DC): 100
Produktpalette: X2Y
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125
Kondensatoranschlüsse: SMD
Produktbreite: 1.6
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 474 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 41
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: JOHANSON DIELECTRICS - 101X18W103MV4E - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 10000 pF, 100 V, 1206 [Metrisch: 3216], ± 20%, X7R, X2Y, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [Metrisch: 3216], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, MSL: MSL 1 - unbegrenzt, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55, Dielektrikum: X7R, Produktlänge: 3.2, euEccn: NLR, Kapazität: 10000, Spannung (DC): 100, Produktpalette: X2Y, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125, Kondensatoranschlüsse: SMD, Produktbreite: 1.6, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
101X18W103MV4E 101X18W103MV4E Виробник : Johanson Dielectrics x2y_filter_and_decoupling_capacitors-1771721.pdf Feed Through Capacitors 100volts 0.01uF 20% X7R
на замовлення 2496 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
101X18W103MV4E 101X18W103MV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 10000PF 100V X7R 1206