101X41W334MV4E
101X41W334MV4E Johanson Dielectrics
x2y_filter_and_decoupling_capacitors-1771721.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Feed Through Capacitors 100volts 0.33uF 20% X7R
на замовлення 6797 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 101X41W334MV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
101X41W334MV4E 101X41W334MV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 0.33UF 100V X7R 1210