101X43W474MF4E
101X43W474MF4E Johanson Dielectrics Inc.
emi-filter-and-decoupling-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 0.47UF 100V X7R 1812
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Feed Through Capacitors 100volts 0.47uF 20% X7R.
Інші пропозиції 101X43W474MF4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
101X43W474MF4E 101X43W474MF4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. emi-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 0.47UF 100V X7R 1812
товару немає в наявності
101X43W474MF4E 101X43W474MF4E Виробник : Johanson Dielectrics emi-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Feed Through Capacitors 100volts 0.47uF 20% X7R