101X43W474MV4E
101X43W474MV4E Johanson Dielectrics Inc.
x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 0.47UF 100V X7R 1812
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Feed Through Capacitors 100volts 0.47uF 20% X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
101X43W474MV4E 101X43W474MV4E Виробник : Johanson Dielectrics x2y_filter_and_decoupling_capacitors-1771721.pdf Feed Through Capacitors 100volts 0.47uF 20% X7R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
101X43W474MV4E 101X43W474MV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 0.47UF 100V X7R 1812