101X44W404MF4E
101X44W404MF4E Johanson Dielectrics Inc.
emi-filter-and-decoupling-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 0.4UF 100V X7R 1410
на замовлення 1395 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Feed Through Capacitors 100volts 0.4uF 20% X7R.
Інші пропозиції 101X44W404MF4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
101X44W404MF4E 101X44W404MF4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. emi-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 0.4UF 100V X7R 1410
товару немає в наявності
101X44W404MF4E 101X44W404MF4E Виробник : Johanson Dielectrics emi-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Feed Through Capacitors 100volts 0.4uF 20% X7R