Продукція > JOHANSON > 102H42W103KQ3H
102H42W103KQ3H
102H42W103KQ3H Johanson
amc_high-volt-radial_2005-11.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 0.01uF 1000V X7R 10% Radial 4.32mm 125°C Bulk
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 90
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 102H42W103KQ3H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
102H42W103KQ3H 102H42W103KQ3H Виробник : Johanson amc_high-volt-radial_2005-11.pdf Cap Ceramic 0.01uF 1000V X7R 10% Radial 4.32mm 125°C Bulk