Технічний опис 102R18W102KV4E Johanson
Description: JOHANSON DIELECTRICS - 102R18W102KV4E - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 1000 pF, 1 kV, 1206 [Metrisch 3216], ± 10%, X7R, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [Metrisch 3216], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: -, MSL: MSL 1 - unbegrenzt, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X7R, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Kapazität: 1000pF, Spannung (DC): 1kV, Produktpalette: R18 Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: SMD, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
102R18W102KV4E | Виробник : Johanson Dielectrics Inc. |
Description: CAP CER 1000PF 1KV X7R 1206Packaging: Tape & Reel (TR) Tolerance: ±10% Features: High Voltage Voltage - Rated: 1000V (1kV) Package / Case: 1206 (3216 Metric) Temperature Coefficient: X7R Size / Dimension: 0.125" L x 0.062" W (3.17mm x 1.57mm) Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Applications: General Purpose Thickness (Max): 0.067" (1.70mm) Part Status: Active Capacitance: 1000 pF |
на замовлення 405000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Cap Ceramic 0.001uF 1000V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R |
на замовлення 6000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
102R18W102KV4E | Виробник : JOHANSON DIELECTRICS |
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000volts 1000pF 10% X7R |
Description: CAP CER 1000PF 1KV X7R 1206Packaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±10% Features: High Voltage Voltage - Rated: 1000V (1kV) Package / Case: 1206 (3216 Metric) Temperature Coefficient: X7R Size / Dimension: 0.125" L x 0.062" W (3.17mm x 1.57mm) Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Applications: General Purpose Thickness (Max): 0.067" (1.70mm) Part Status: Active Capacitance: 1000 pF |
товару немає в наявності |