Продукція > JOHANSON > 102S41W562KV4E
102S41W562KV4E
102S41W562KV4E Johanson
pgurl_high-voltage-surface-mount-mlcc-250-6000vdc.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 0.0056uF 1000V X7R 10% Pad SMD 1210 125°C T/R
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000volts 5600pF 10% X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
102S41W562KV4E 102S41W562KV4E Виробник : Johanson pgurl_high-voltage-surface-mount-mlcc-250-6000vdc.pdf Cap Ceramic 0.0056uF 1000V X7R 10% Pad SMD 1210 125°C T/R
Кількість Ціна
102S41W562KV4E 102S41W562KV4E Виробник : Johanson Dielectrics high_voltage_surface_mount_mlcc_250_6000vdc-1633745.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000volts 5600pF 10% X7R