103-103FS
103-103FS API Delevan Inc.
103.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 10UH 165MA 3.45 OHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 10uH 1% 7.9MHz 24Q-Factor Ferrite 0.165A 3.45Ohm DCR T/R.
Інші пропозиції 103-103FS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
103-103FS 103-103FS Виробник : API Delevan page07_103.pdf Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 10uH 1% 7.9MHz 24Q-Factor Ferrite 0.165A 3.45Ohm DCR T/R
товару немає в наявності
103-103FS 103-103FS Виробник : API Delevan 103-18267.pdf Fixed Inductors 10uH 1% 3.45ohm Chip SMT RF Ind