1032X375H
1032X375H Tri-Star Industries, Inc.
product_Cat.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.30"DIA X 0.38" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.30" Dia x 0.38" H (7.5mm x 9.5mm)
Type: Insert
на замовлення 20267 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.30"DIA X 0.38" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.30" Dia x 0.38" H (7.5mm x 9.5mm), Type: Insert.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1032X375H Виробник : RAF Electronic Hardware product_Cat.pdf 1032X375H
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 131
1032X375H 1032X375H Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_H_Series-1901152.pdf Screws & Fasteners H Series, 10-32 threaded inserts, 0.375" length