1032X375S
1032X375S Tri-Star Industries, Inc.
raf-electronic-hardware?referrer=tristar
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.25"DIA X 0.38" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.25" Dia x 0.38" H (6.3mm x 9.5mm)
Type: Insert
на замовлення 6603 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.25"DIA X 0.38" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.25" Dia x 0.38" H (6.3mm x 9.5mm), Type: Insert.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1032X375S Виробник : RAF Electronic Hardware raf-electronic-hardware?referrer=tristar 1032X375S
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 395
1032X375S 1032X375S Виробник : RAF Electronic Hardware raf-electronic-hardware?referrer=tristar Screws & Fasteners S Series, 10-32 Sym threaded inserts, 0.375" length