108-153JS API Delevan Inc.
105.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 15UH 79MA 4.2 OHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 15uH 5% 4.2ohm Chip SMT RF Ind.
Інші пропозиції 108-153JS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
108-153JS 108-153JS Виробник : Delevan page08_105_108-3359678.pdf RF Inductors - SMD 15uH 5% 4.2ohm Chip SMT RF Ind