108-183HS API Delevan Inc.
105.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 18UH 75MA 4.4 OHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 18uH 3% 4.4ohm Chip SMT RF Ind.
Інші пропозиції 108-183HS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
108-183HS 108-183HS Виробник : API Delevan 108-180586.pdf Fixed Inductors 18uH 3% 4.4ohm Chip SMT RF Ind
товару немає в наявності
108-183HS 108-183HS Виробник : Delevan page08_105_108-3359678.pdf RF Inductors - SMD 18uH 3% 4.4ohm Chip SMT RF Ind