108-183JS API Delevan Inc.
105.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 18UH 75MA 4.4 OHM SMD
Написати відгук
RF Inductors - SMD 18uH 5% 4.4ohm Chip SMT RF Ind.
Інші пропозиції 108-183JS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
108-183JS 108-183JS Виробник : API Delevan 108-180586.pdf Fixed Inductors 18uH 5% 4.4ohm Chip SMT RF Ind
товару немає в наявності
108-183JS 108-183JS Виробник : Delevan page08_105_108-3359678.pdf RF Inductors - SMD 18uH 5% 4.4ohm Chip SMT RF Ind