108-183KS API Delevan Inc.
105.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 18UH 75MA 4.4 OHM SMD
Написати відгук
RF Inductors - SMD 18uH 10% 4.4ohm Chip SMT RF Ind.
Інші пропозиції 108-183KS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
108-183KS 108-183KS Виробник : API Delevan 108-180586.pdf Fixed Inductors 18uH 10% 4.4ohm Chip SMT RF Ind
товару немає в наявності
108-183KS 108-183KS Виробник : Delevan page08_105_108-3359678.pdf RF Inductors - SMD 18uH 10% 4.4ohm Chip SMT RF Ind