108-273KS API Delevan Inc.
105.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 27UH 55MA 8 OHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 27uH 10% 8ohm Chip SMT RF Ind.
Інші пропозиції 108-273KS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
108-273KS 108-273KS Виробник : API Delevan 108-180586.pdf Fixed Inductors 27uH 10% 8ohm Chip SMT RF Ind