108-333KS API Delevan Inc.
105.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 33UH 45MA 13 OHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 33uH 10% 13ohm Chip SMT RF Ind.
Інші пропозиції 108-333KS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
108-333KS 108-333KS Виробник : API Delevan 108-180586.pdf Fixed Inductors 33uH 10% 13ohm Chip SMT RF Ind