108-473HS Delevan
page08_105_108.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 47UH 36MA 19 OHM SMD
Tolerance: ±3%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard, 2 Lead
Size / Dimension: 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 19Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 9MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Height - Seated (Max): 0.075" (1.91mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 36 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 36MA 19 OHM SMD, Tolerance: ±3%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 2 Lead, Size / Dimension: 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 19Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 9MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Height - Seated (Max): 0.075" (1.91mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 36 mA.
Інші пропозиції 108-473HS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
108-473HS 108-473HS Виробник : API Delevan 108-180586.pdf Fixed Inductors 47uH 3% 19ohm Chip SMT RF Ind