10G00065001X1
10G00065001X1 NexCOBOT CO., LTD.
NEX%20650-ADU.pdf
Виробник: NexCOBOT CO., LTD.
Description: SBC 1.333GHZ 4 CORE 8GB/0GB RAM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 10W
Size / Dimension: 6.700" x 6.700" (170.18mm x 170.18mm)
Speed: 1.333GHz
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C
Core Processor: Intel® Celeron® J1900
Cooling Type: Fan
Form Factor: mini-ITX
Expansion Site/Bus: Mini-PCIe, mSATA, PCIe
Video Outputs: LVDS
Ethernet: 10/100/1000 Mbps, RJ45 (2)
USB: USB 2.0 (2), USB 3.0 (2)
RS-232 (422, 485): 5
Watchdog Timer: Yes
Storage Interface: SATA 2.0 (2)
Number of Cores: 4
RAM Capacity/Installed: 8GB/0GB
Part Status: Active
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SBC 1.333GHZ 4 CORE 8GB/0GB RAM, Packaging: Bulk, Power (Watts): 10W, Size / Dimension: 6.700" x 6.700" (170.18mm x 170.18mm), Speed: 1.333GHz, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C, Core Processor: Intel® Celeron® J1900, Cooling Type: Fan, Form Factor: mini-ITX, Expansion Site/Bus: Mini-PCIe, mSATA, PCIe, Video Outputs: LVDS, Ethernet: 10/100/1000 Mbps, RJ45 (2), USB: USB 2.0 (2), USB 3.0 (2), RS-232 (422, 485): 5, Watchdog Timer: Yes, Storage Interface: SATA 2.0 (2), Number of Cores: 4, RAM Capacity/Installed: 8GB/0GB, Part Status: Active.
Інші пропозиції 10G00065001X1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
10G00065001X1 10G00065001X1 Виробник : NexCOBOT User_Manual_NEX650_170904-1984085.pdf Single Board Computers Mini-ITX, Baytrail Celeron J1900(4T4C,2G,10W), DDR3 x2 HDMI/D-Sub/24-bit LVDS; USB3.0x4, USB2.0x6, GbEx2,SATAx2 RS232x2, RS-232/422/485x3, mPCIe,mSATA,4-pins 12 24V DC