10H07-660 Eaton Bussmann
Виробник: Eaton Bussmann
Description: FUSE 10AMP 660V AC / 250V DC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 10H07-660
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
10H07-660 Виробник : Bussmann / Eaton eaton_corporation_coois00212_1-1734227.pdf Specialty Fuses 10A 660VAC/250V DC