Продукція > KEMET > 10HV33N303JC
10HV33N303JC
10HV33N303JC KEMET
10HV33N303JC
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 0.03UF 1KV NP0 RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.850" L x 0.270" W (21.59mm x 6.86mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.700" (17.78mm)
Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm)
Capacitance: 0.03 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.03UF 1KV NP0 RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.850" L x 0.270" W (21.59mm x 6.86mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.700" (17.78mm), Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm), Capacitance: 0.03 µF.
Інші пропозиції 10HV33N303JC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
10HV33N303JC 10HV33N303JC Виробник : KEMET KEM_C1107_HV_RAD_IND-3316954.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1000V 0.03uF C0G 5% LS=17.78mm