Продукція > KEMET > 10HV34B105KN
10HV34B105KN
10HV34B105KN KEMET
KEM_C1107_HV_RAD_IND
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 1UF 1KV X7R RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 1.050" L x 0.270" W (26.67mm x 6.86mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.975" (24.76mm)
Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm)
Capacitance: 1 µF
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 1KV X7R RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 1.050" L x 0.270" W (26.67mm x 6.86mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.975" (24.76mm), Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm), Capacitance: 1 µF.
Інші пропозиції 10HV34B105KN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
10HV34B105KN 10HV34B105KN Виробник : KEMET KEM_C1107_HV_RAD_IND-3699881.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1000V 1uF X7R 10% LS=24.76mm