Продукція > Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні > 10uF 50V EHR 5x11mm (EHR100M50B-Hitano) (електролітичний конденсатор)
EHR_081225.pdf
Код товару: 126877
2 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Ємність: 10 µF
Номін.напруга: 50 V
Серія: EHR
Тип: загального призначення з широким діапазоном температур 105С
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 5х11mm
Строк життя: 2000 годин
у наявності 181 шт:
47 шт - РАДІОМАГ-Київ
129 шт - РАДІОМАГ-Львів
5 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
47uF 50V EHR 6,3x11mm (EHR470M50B-Hitano) (електролітичний конденсатор)
EHR_081225.pdf
Виробник: Hitano
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 47 µF
Номін.напруга: 50 V
Серія: EHR
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 6,3х11mm
248 шт - РАДІОМАГ-Київ
186 шт - РАДІОМАГ-Львів
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
1uF 50V EHR 5x11mm (EHR010M50B-Hitano) (електролітичний конденсатор)
1 Додати до обраних Обраний товар
Ємність: 1 µF
Номін.напруга: 50 V
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 5х11mm
62 шт - РАДІОМАГ-Київ
697 шт - РАДІОМАГ-Львів
89 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 14
22uF 50V EHR 5x11mm (EHR220M50B-Hitano) (електролітичний конденсатор)
3 Додати до обраних Обраний товар
Ємність: 22 µF
Номін.напруга: 50 V
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 5х11mm
890 шт - склад
121 шт - РАДІОМАГ-Київ
28 шт - РАДІОМАГ-Львів
19 шт - РАДІОМАГ-Харків
4,7uF 50V EHR 5x11mm (EHR4R7M50B-Hitano) (електролітичний конденсатор)
Додати до обраних Обраний товар
Ємність: 4,7 µF
Номін.напруга: 50 V
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 5х11mm
106 шт - РАДІОМАГ-Київ
88 шт - РАДІОМАГ-Львів
100 шт - РАДІОМАГ-Харків
81 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 14
2,2uF 50V ECR 5x11mm (ECR2R2M50B-Hitano) (електролітичний конденсатор)
ECR_081225.pdf
Ємність: 2,2 µF
Номін.напруга: 50 V
Серія: ECR
Тип: загального призначення підходять для автоматичної установки мініатюрні з температурою 85С
Темп.діап.: -40...+85°C
Габарити: 5х11mm