Продукція > SMD резистори > 0805 > 110 Ohm 1% 0,125W 150V 0805 (RC0805FR-110R-Hitano) (резистор SMD)
110 Ohm 1% 0,125W 150V 0805 (RC0805FR-110R-Hitano) (резистор SMD)
RC_series.pdf
Код товару: 27696
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 110 Ohm
Точність: ±1% F
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
Типорозмір: 0805
400 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
750 Ohm 1% 0,125W 150V 0805 (RC0805FR-750R-Hitano) (резистор SMD)
RC_series.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 0805
Номінал: 750 Ohm
Точність: ±1% F
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
3,6 kOhm 5% 0,125W 150V 0805 (RC0805JR-3K6-Hitano) (резистор SMD)
SMD резистори > 0805
Номінал: 3,6 kOhm
Точність: ±5% J
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
Мінімальне замовлення: 200
487 Ohm 1% 0,125W 150V 0805 (RC0805FR-487R-Hitano) (резистор SMD)
Номінал: 487 Ohm
Точність: ±1% F
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
10 kOhm 1% 0,125W 150V 0805 (RC0805FR-0710KL /Yageo)
4 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Yageo
Номінал: 10 kOhm
Точність: ±1% F
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
400 шт - РАДІОМАГ-Харків
SCS-20 (KLS1-216-20) (панель м/с)
2 Додати до обраних Обраний товар
kls1-216-datasheet.pdf
Виробник: KLS
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Панелі для мікросхем
Короткий функціональний опис: Панель 20 контактів, крок 2,54, ширина: 7,62мм, вузька