Продукція > Вивідні резистори > 0,4 ... 0,6W > 110 Ohm 5% 0,5W вив. (CR050SJTB-110R-Hitano)
110 Ohm 5% 0,5W вив. (CR050SJTB-110R-Hitano)
CR-S_080911.pdf
Код товару: 43157
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 110 Ohm
Точність: ±5%
Потужність: 0,5 W
U, роб.: 350 V
Габарити: 6x2,3 mm; Dвів = 0,55 mm
Тип: вугільні виводні мініатюрні
у наявності 4330 шт:
230 шт - РАДІОМАГ-Київ
280 шт - РАДІОМАГ-Львів
300 шт - РАДІОМАГ-Харків
190 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
220 Ohm 5% 0,5W вив. (CR050SJTB-220R-Hitano)
CR-S_080911.pdf
Виробник: Hitano
Вивідні резистори > 0,4 ... 0,6W
Номінал: 220 Ohm
Точність: ±5%
Потужність: 0,5 W
U, роб.: 350 V
у наявності: 264 шт
104 шт - РАДІОМАГ-Київ
10 шт - РАДІОМАГ-Харків
150 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
MER 1uF 100V K (+/-10%), P = 15mm, 9,5x16,5x18mm (MER105K2AB-Hitano) (конденсатор плівковий)
1 Додати до обраних Обраний товар
MER_070523.pdf
Конденсатори > Плівкові конденсатори
Ємність: 1 µF
Ном.напруга: 100 VDC
Точність: ±10% K
Крок виводів: 15 mm
Діелектрик: Поліестер
Розмір корпуса: 9,5x16,5x18 mm
Part Number: MER105K2AB
у наявності: 725 шт
438 шт - склад
125 шт - РАДІОМАГ-Київ
151 шт - РАДІОМАГ-Львів
11 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 3
47 Ohm 5% 0,5W вив. (CR050SJTB-47R-Hitano)
Номінал: 47 Ohm
Точність: ±5%
Потужність: 0,5 W
U, роб.: 350 V
480 шт - РАДІОМАГ-Київ
350 шт - РАДІОМАГ-Львів
983 шт - РАДІОМАГ-Харків
630 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
470 Ohm 5% 0,5W вив. (CR050SJTB-470R-Hitano)
Номінал: 470 Ohm
Точність: ±5%
Потужність: 0,5 W
U, роб.: 350 V
237 шт - РАДІОМАГ-Київ
205 шт - РАДІОМАГ-Львів
578 шт - РАДІОМАГ-Харків
61 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
51 Ohm 5% 0,5W вив. (CR050SJTB-51R-Hitano)
Номінал: 51 Ohm
Точність: ±5%
Потужність: 0,5 W
U, роб.: 350 V