Продукція > ATTEND > 114B-92B00-R02
114B-92B00-R02
114B-92B00-R02 ATTEND
114b-92b00-r02.pdf
Виробник: ATTEND
Category: Card connectors
Description: Connector: PCI mini; horizontal; SMT; gold-plated; PIN: 124
Spatial orientation: horizontal
Electrical mounting: SMT
Type of connector: PCI mini
Contact plating: gold-plated
Contacts pitch: 0.8mm
Height: 9.2mm
Number of pins: 124
на замовлення 109 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN MINI PCI SOCKET 124POS, Features: Board Guide, Solder Retention, Packaging: Tray, Gender: Female, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 124, Pitch: 0.031" (0.80mm), Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Read Out: Dual, Card Type: Mini PCI Card, Card Thickness: 0.039" (1.00mm), Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 3.00µin (0.076µm), Contact Material: Phosphor Bronze Alloy, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
114B-92B00-R02 114B-92B00-R02 Виробник : ATTEND Technology 114B_Spec.pdf Description: CONN MINI PCI SOCKET 124POS
Features: Board Guide, Solder Retention
Packaging: Tray
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 124
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Read Out: Dual
Card Type: Mini PCI Card
Card Thickness: 0.039" (1.00mm)