Продукція > ATTEND > 115A-BDA0-R01
115A-BDA0-R01
  • 115A-BDA0-R01
  • 115A-BDA0-R01
115A-BDA0-R01 ATTEND
115A-BDA0-R01_B_5.pdf
Виробник: ATTEND
Category: Card connectors
Description: Connector: for cards; SIM; push-push; SMT; SMD; gold-plated; 500mA
Type of connector: for cards
Kind of card: SIM
Connector variant: push-push
Electrical mounting: SMT
Contact plating: gold-plated
Number of pins: 10 (8+2)
Mounting: SMD
Flammability rating: UL94V-0
Operating temperature: -55...85°C
Max. operating current: 0.5A
Test voltage: 250V
Card connector features: contact for card presence detection
Contact material: phosphor bronze
на замовлення 587 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Card connectors, Description: Connector: for cards; SIM; push-push; SMT; SMD; gold-plated; 500mA, Type of connector: for cards, Kind of card: SIM, Connector variant: push-push, Electrical mounting: SMT, Contact plating: gold-plated, Number of pins: 10 (8+2), Mounting: SMD, Flammability rating: UL94V-0, Operating temperature: -55...85°C, Max. operating current: 0.5A, Test voltage: 250V, Card connector features: contact for card presence detection, Contact material: phosphor bronze.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
115A-BDA0-R01 115A-BDA0-R01 Виробник : ATTEND Z_115A-BDA0-R01_ATTEND_0001.pdf 10pins; SMD; contact for card presence detection; gold plated contacts; 10000 cycles; 0,5A; temperature range: -40°C~+85°C 115A-BDA0-R01 ATTEND SIM Card Connector Z 115A-BDA0-R01
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 100 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
115A-BDA0-R01 Виробник : Attend Technology SIM Card Socket Push-Push Type 8+2 Pin
Мінімальне замовлення: 110