115V-AD00
115V-AD00 ATTEND Technology
115V_Spec.pdf
Виробник: ATTEND Technology
Description: CONN NANO SIM CARD R/A SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Connector
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 6
Card Type: NANO SIM
Height Above Board: 0.079" (2.00mm)
Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm)
Mounting Feature: Normal, Standard - Top
Insertion, Removal Method: Hinged Lid
Part Status: Active
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN NANO SIM CARD R/A SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Connector, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 6, Card Type: NANO SIM, Height Above Board: 0.079" (2.00mm), Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Mounting Feature: Normal, Standard - Top, Insertion, Removal Method: Hinged Lid, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
115V-AD00 115V-AD00 Виробник : ATTEND Z_115V-AD00_ATTEND_0001.pdf 6pin; SMD; 0,5A; 10V; 5000 cycles; temperature range: -40°C~+105°C 115V-AD00 ATTEND NanoSIM Card Connector Z 115V-AD00
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 200 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
115V-AD00 115V-AD00 Виробник : ATTEND 115V-AD00.pdf Category: Card connectors
Description: Connector: for cards; Nano SIM; SMT; PIN: 6
Type of connector: for cards
Kind of card: Nano SIM
Electrical mounting: SMT
Number of pins: 6
Мінімальне замовлення: 5
115V-AD00 115V-AD00 Виробник : ATTEND Technology 115V_Spec.pdf Description: CONN NANO SIM CARD R/A SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Connector
Contact Finish: Gold
Number of Positions: 6
Card Type: NANO SIM
Part Status: Active
на замовлення 936 шт:
Мінімальне замовлення: 3
115V-AD00 Виробник : Attend Technology 115V_Spec.pdf Conn Nano SIM Card RCP 6 POS 2.54mm Solder RA SMD 0.5A/Contact T/R
Мінімальне замовлення: 142