11BG0910A400
11BG0910A400 LOVATO ELECTRIC
Виробник: LOVATO ELECTRIC
Description: LOVATO ELECTRIC - 11BG0910A400 - Schütz, 9 A, DIN-Schiene, 690 VAC, 3PST-NO, 3-polig, 5 kW
tariffCode: 85364900
Schaltleistung, AC1: 22kW
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Schaltstrom AC3: 9A
isCanonical: Y
Laststrom, induktiv: 9A
usEccn: EAR99
Schaltstrom AC1: 20A
Schaltleistung, AC3: 5kW
DC-Nennspannung Spule: -
euEccn: NLR
Laststrom, ohmsch: 20A
AC-Nennspannung Spule: 400V
Relaismontage: DIN-Schiene
Betriebsspannung: 690VAC
Polzahl: 3-polig
Produktpalette: BG09 Series
productTraceability: No
Kontaktkonfiguration: 3PST-NO
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LOVATO ELECTRIC - 11BG0910A400 - Schütz, 9 A, DIN-Schiene, 690 VAC, 3PST-NO, 3-polig, 5 kW, tariffCode: 85364900, Schaltleistung, AC1: 22kW, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Schaltstrom AC3: 9A, isCanonical: Y, Laststrom, induktiv: 9A, usEccn: EAR99, Schaltstrom AC1: 20A, Schaltleistung, AC3: 5kW, DC-Nennspannung Spule: -, euEccn: NLR, Laststrom, ohmsch: 20A, AC-Nennspannung Spule: 400V, Relaismontage: DIN-Schiene, Betriebsspannung: 690VAC, Polzahl: 3-polig, Produktpalette: BG09 Series, productTraceability: No, Kontaktkonfiguration: 3PST-NO, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).