11DQ03TR
11DQ03TR SMC DIODE SOLUTIONS
11DQ03(04)%20N0652%20REV.A.pdf
Виробник: SMC DIODE SOLUTIONS
Category: THT Schottky diodes
Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 30V; 1.1A; DO41; Ufmax: 0.71V
Case: DO41
Mounting: THT
Kind of package: reel; tape
Leakage current: 1mA
Max. forward voltage: 0.71V
Load current: 1.1A
Semiconductor structure: single diode
Type of diode: Schottky rectifying
Max. forward impulse current: 40A
Capacitance: 60pF
Max. off-state voltage: 30V
на замовлення 23728 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Schottky diodes, Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 30V; 1.1A; DO41; Ufmax: 0.71V, Case: DO41, Mounting: THT, Kind of package: reel; tape, Leakage current: 1mA, Max. forward voltage: 0.71V, Load current: 1.1A, Semiconductor structure: single diode, Type of diode: Schottky rectifying, Max. forward impulse current: 40A, Capacitance: 60pF, Max. off-state voltage: 30V.
Інші пропозиції 11DQ03TR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
11DQ03TR 11DQ03(04)%20N0652%20REV.A.pdf
кількість в упаковці: 100 шт
товару немає в наявності
11DQ03TR 11dq03-04.pdf Код виробника: VS-11DQ03TR Schottky, 1.1A, 30V, Vf=0.55V@1A, DO-204AL Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
товару немає в наявності
11DQ03TR 11DQ03TR Виробник : SMC Diode Solutions 11DQ03(04)%20N0652%20REV.A.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 30V 1.1A DO41