11DQ06TA
11DQ06TA SMC Diode Solutions
Виробник: SMC Diode Solutions
Description: 1.1A, 60V, DO-41, SCHOTTKY RECTI
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Category: THT Schottky diodes, Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 60V; 1.1A; DO41; Ufmax: 0.76V; tape, Case: DO41, Mounting: THT, Kind of package: tape, Leakage current: 1mA, Max. forward voltage: 0.76V, Load current: 1.1A, Semiconductor structure: single diode, Type of diode: Schottky rectifying, Max. forward impulse current: 30A, Capacitance: 55pF, Max. off-state voltage: 60V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
11DQ06TA 11DQ06TA Виробник : SMC DIODE SOLUTIONS Category: THT Schottky diodes
Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 60V; 1.1A; DO41; Ufmax: 0.76V; tape
Case: DO41
Mounting: THT
Kind of package: tape
Leakage current: 1mA
Max. forward voltage: 0.76V
Load current: 1.1A
Semiconductor structure: single diode
Type of diode: Schottky rectifying
Max. forward impulse current: 30A
Capacitance: 55pF
Max. off-state voltage: 60V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
11DQ06TA 11DQ06TA Виробник : SMC Diode Solutions Description: 1.1A, 60V, DO-41, SCHOTTKY RECTI