11DQ09TA
11DQ09TA SMC DIODE SOLUTIONS
Виробник: SMC DIODE SOLUTIONS
Category: THT Schottky diodes
Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 90V; 1.1A; DO41; Ufmax: 0.96V; tape
Case: DO41
Mounting: THT
Kind of package: tape
Leakage current: 0.5mA
Max. forward voltage: 0.96V
Load current: 1.1A
Semiconductor structure: single diode
Type of diode: Schottky rectifying
Max. forward impulse current: 17A
Capacitance: 35pF
Max. off-state voltage: 90V
на замовлення 4825 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Schottky diodes, Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 90V; 1.1A; DO41; Ufmax: 0.96V; tape, Case: DO41, Mounting: THT, Kind of package: tape, Leakage current: 0.5mA, Max. forward voltage: 0.96V, Load current: 1.1A, Semiconductor structure: single diode, Type of diode: Schottky rectifying, Max. forward impulse current: 17A, Capacitance: 35pF, Max. off-state voltage: 90V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
11DQ09TA Виробник : SMC Diode Solutions Description: 1.1A, 90V, DO-41, SCHOTTKY RECTI
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14