11DQ10TA
11DQ10TA SMC DIODE SOLUTIONS
Виробник: SMC DIODE SOLUTIONS
Category: THT Schottky diodes
Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 100V; 1.1A; DO41; Ufmax: 0.96V
Type of diode: Schottky rectifying
Mounting: THT
Max. off-state voltage: 0.1kV
Load current: 1.1A
Semiconductor structure: single diode
Case: DO41
Max. forward voltage: 0.96V
Max. forward impulse current: 17A
Leakage current: 0.5mA
Capacitance: 35pF
Kind of package: tape
на замовлення 2666 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Schottky diodes, Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 100V; 1.1A; DO41; Ufmax: 0.96V, Type of diode: Schottky rectifying, Mounting: THT, Max. off-state voltage: 0.1kV, Load current: 1.1A, Semiconductor structure: single diode, Case: DO41, Max. forward voltage: 0.96V, Max. forward impulse current: 17A, Leakage current: 0.5mA, Capacitance: 35pF, Kind of package: tape.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
11DQ10TA Виробник : SMC Diode Solutions Description: 1.1A, 100V, DO-41, SCHOTTKY RECT
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14