12038VA-48R-ET-00 NMB Technologies Corporation
12038VA%20data%20sheet.pdf
Виробник: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Termination: 3 Wire Leads
Ingress Protection: IP69K - Dust Tight, High Temp Water Jets, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 3 Wire Leads, Ingress Protection: IP69K - Dust Tight, High Temp Water Jets, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial.
Інші пропозиції 12038VA-48R-ET-00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
12038VA-48R-ET-00 12038VA-48R-ET-00 Виробник : NMB NMB_Technologies__Minebea__01032022_12038VA_e_seri-3238729.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 120x120x38mm, 48VDC, 243CFM, Flange Mount, 3x Lead Wires, Tach
товару немає в наявності
12038VA-48R-ET-00 12038VA-48R-ET-00 Виробник : NMB Technologies NMB_Technologies__Minebea__01032022_12038VA_e_seri-3238729.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 120x120x38mm, 48VDC, 243CFM, Flange Mount, 3x Lead Wires, Tach