125-2R0-JBW RCD Components, Inc.
100-Series-Datasheet_RevI.pdf
Виробник: RCD Components, Inc.
Res Wirewound 2 Ohm 5% 1.5W Silicone AXL Bulk
на замовлення 770 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 62
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 2 OHM 5% 1.5W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 1.5W, Tolerance: ±5%, Features: Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: 50ppm/°C, Size / Dimension: 0.096" Dia x 0.385" L (2.44mm x 9.78mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 350°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 2 Ohms.
Інші пропозиції 125-2R0-JBW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
125-2R0-JBW 125-2R0-JBW Виробник : RCD Components 100-Series-Datasheet_RevI.pdf Description: RES 2 OHM 5% 1.5W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 1.5W
Tolerance: ±5%
Features: Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: 50ppm/°C
Size / Dimension: 0.096" Dia x 0.385" L (2.44mm x 9.78mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 350°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 2 Ohms