Продукція > ATTEND > 125A-78C00
125A-78C00
125A-78C00 ATTEND
Z_125A-78C00_ATTEND_0001.pdf
Виробник: ATTEND
230pin; SMD; 0,5A; 50V; pitch 0,5mm; 30 cycles; height: 7,8mm; temperature range: -40°C~+85°C 125A-78C00 ATTEND MXM Connector Z 125A-78C00
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 5 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN MXM 2.0 SOCKET 230P SMD RA, Features: Board Guide, Latches, Packaging: Tape & Reel (TR), Gender: Female, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 230, Pitch: 0.020" (0.50mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Read Out: Dual, Card Type: MXM 2.0, Card Thickness: 0.047" (1.20mm), Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 5.00µin (0.127µm), Contact Material: Copper Alloy, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Board Guide, Latches
Packaging: Cut Tape (CT)
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 230
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Read Out: Dual
Card Type: MXM 2.0
Card Thickness: 0.047" (1.20mm)
Termination: Solder
Contact Finish Thickness: 5.00µin (0.127µm)
Contact Material: Copper Alloy
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 494 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
125A-78C00 Виробник : Attend Technology 125-Series_Spec.pdf Conn Card Edge RCP 230 POS 0.5mm Solder ST SMD
на замовлення 132 шт:
Мінімальне замовлення: 25
Features: Board Guide, Latches
Packaging: Tape & Reel (TR)
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Color: Black
Number of Positions: 230
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Read Out: Dual
Card Type: MXM 2.0
Termination: Solder
Contact Material: Copper Alloy
Part Status: Active
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
125A-78C00 Виробник : ATTEND 125A-78C00.pdf Category: Card connectors
Description: Connector: MXM; horizontal; SMT; PIN: 230; 7.8mm; QSeven
Type of connector: MXM
Spatial orientation: horizontal
Electrical mounting: SMT
Number of pins: 230
Profile height: 7.8mm