125B-78C00
125B-78C00 ATTEND Technology
125-Series_Spec.pdf
Виробник: ATTEND Technology
Description: CONN MXM 3.0 SOCKET 314P SMD RA
Features: Board Guide, Latches
Packaging: Tape & Reel (TR)
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 314
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Read Out: Dual
Card Type: MXM 3.0
Card Thickness: 0.047" (1.20mm)
Termination: Solder
Contact Finish Thickness: 5.00µin (0.127µm)
Contact Material: Copper Alloy
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 3850 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 350
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN MXM 3.0 SOCKET 314P SMD RA, Features: Board Guide, Latches, Packaging: Tape & Reel (TR), Gender: Female, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 314, Pitch: 0.020" (0.50mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Read Out: Dual, Card Type: MXM 3.0, Card Thickness: 0.047" (1.20mm), Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 5.00µin (0.127µm), Contact Material: Copper Alloy, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
125B-78C00 125B-78C00 Виробник : ATTEND Z_125B-78C00_ATTEND_0001.pdf 314pin; SMD; 0,5A; 50V; pitch: 0,5mm; 30 cycles; height: 7,8mm; temperature range: -40°C~+85°C 125B-78C00 ATTEND MXM Connector Z 125B-78C00
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 10 шт:
Кількість Ціна
Features: Board Guide, Latches
Packaging: Cut Tape (CT)
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Color: Black
Number of Positions: 314
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Read Out: Dual
Card Type: MXM 3.0
Termination: Solder
Contact Material: Copper Alloy
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 38 шт:
125B-78C00 Виробник : Attend Technology 125-Series_Spec.pdf 314 Pin 0.5mm Pith Height 7.8mm Header Connector
на замовлення 350 шт:
на замовлення 539 шт:
Мінімальне замовлення: 15
125B-78C00 125B-78C00 Виробник : ATTEND 125B-78C00.pdf Category: Card connectors
Description: Connector: MXM; horizontal; 3.0; SMT; PIN: 314; 7.8mm; SMARC/EDM
Type of connector: MXM
Spatial orientation: horizontal
Application - series/manufacturer: SMARC/EDM
Electrical mounting: SMT
Profile height: 7.8mm