Продукція > SANYO > 12A01M-TL-E
12A01M-TL-E
12A01M-TL-E Sanyo
SNYOS15090-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Sanyo
Description: TRANSISTOR
на замовлення 336000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Trans GP BJT PNP 12V 0.5A 300mW 3-Pin Case MCP.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
12A01M-TL-E Виробник : Sanyo Electric SNYOS15090-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Trans GP BJT PNP 12V 0.5A 300mW 3-Pin Case MCP
Кількість Ціна