1/2C24-P60-I5
1/2C24-P60-I5 Advanced Energy
ENG_HPCSeriesDS_230_AA-1137704.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters HPC-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +500V DC HVout, 60W, Chassis/Thru-hole Mount, Regulated, I5 Interface 0 to +5 Monitors/Controls
Написати відгук
Інші пропозиції 1/2C24-P60-I5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
12C24-P60-I5 12C24-P60-I5 Виробник : Advanced Energy HP8C-30CDS-1137777.pdf Non-Isolated DC/DC Converters HPC-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +12kV DC HVout, 60W, Chassis/Thru-hole Mount, Regulated, I5 Interface 0 to +5 Monitors/Controls