1/2C24-P60-Z11 Advanced Energy
en-hv-high-power-1.8c-6c-series-data-sheet.pdf
Виробник: Advanced Energy
Description: HPC-SERIES DC TO HVDC CONVERTER,
Написати відгук
Non-Isolated DC/DC Converters HPC-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +500V DC HVout, 60W, Chassis/Thru-hole Mount, Regulated, Standard Interface, PCB mouning standoffs.
Інші пропозиції 1/2C24-P60-Z11
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
12C24-P60-Z11 Виробник : Advanced Energy Description: HPC-SERIES DC TO HVDC CONVERTER,
товару немає в наявності
1/2C24-P60-Z11 Виробник : Advanced Energy ultravolt_c_series_data_sheet-1500070.pdf Non-Isolated DC/DC Converters HPC-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +500V DC HVout, 60W, Chassis/Thru-hole Mount, Regulated, Standard Interface, PCB mouning standoffs