Продукція > ADAM TECH > 12CH-A4-04-BK
12CH-A4-04-BK
  • 12CH-A4-04-BK
  • 12CH-A4-04-BK
12CH-A4-04-BK ADAM TECH
Виробник: ADAM TECH
Category: Raster signal connectors 1,20mm
Description: Connector: wire-board; plug; female; PIN: 4; 2A; 50V; IDC; for cable
Kind of connector: female
Mechanical mounting: for cable
Contact plating: gold flash
Electrical mounting: IDC
Type of connector: wire-board
Connector: plug
Body material: thermoplastic
Flammability rating: UL94V-0
Operating temperature: -25...85°C
Contacts pitch: 1.2mm
Current rating: 2A
Number of pins: 4
Rated voltage: 50V
Connector pinout layout: 1x4
на замовлення 1909 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Raster signal connectors 1,20mm, Description: Connector: wire-board; plug; female; PIN: 4; 2A; 50V; IDC; for cable, Kind of connector: female, Mechanical mounting: for cable, Contact plating: gold flash, Electrical mounting: IDC, Type of connector: wire-board, Connector: plug, Body material: thermoplastic, Flammability rating: UL94V-0, Operating temperature: -25...85°C, Contacts pitch: 1.2mm, Current rating: 2A, Number of pins: 4, Rated voltage: 50V, Connector pinout layout: 1x4.